Zadbamy o każdy detal

Firma to przede wszystkim ludzie, my wierzymy i stawiamy na wiedzę oraz doświadczenie naszego zespołu.

Posiadamy blisko 30-letnie doświadczenie w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. Naszymi klientami były między innymi następujące przedsiębiorstwa: HERBAPOL S.A., MPK sp. z o.o., BZ WBK S.A., INTERMODA sp. z.o.o. i wiele innych. Od roku 2013 realizujemy inwestycje o nazwie “Osiedle Mirków”, polegającą na budowie 45 domów szeregowych oraz 26 apartamentów.

30

Lat
doświadczenia

154

Zrealizowane
projekty

W zespole posiadamy specjalistów branży budowlanej – inżynierów budownictwa, architektów oraz specjalistów w zakresie wykonawstwa poszczególnych branż. Przykładamy ogromną wagę do każdego szczegółu, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia klientów o własnym domu. Ostatnie lata naszej działalności, skupione były głównie na prowadzeniu inwestycji, polegających na budowaniu ekskluzywnych rezydencji dla najbardziej wymagających klientów. Większość inwestycji powstała na południu Wrocławia. W związku z tym, podjęliśmy decyzję aby bezpośrednio przenieść powyższe wypracowane wysokie standardy do budownictwa powszechnego. Jesteśmy zarówno inwestorem jak i głównym wykonawcą, dzięki temu możemy zapewnić tak niski poziom cen, przy zachowaniu dużo wyższych parametrów jakościowych w porównaniu do konkurencji.

Podwyższamy standardy


Inwestycje finansujemy
z własnych środków.

Nasza stabilność gwarantujemy pełnym udziałem środów własnych podczas realizacji inwestycji. Jesteśmy przedsiębiorstwem, wyłącznie z polskim kapitałem. Spółka nie jest obciążona żadnymi kredytami.
Wszystkie transakcje zakupu nieruchomości przez Naszych klientów, zabezpieczone są rachunkami powierniczymi zgodnie z “ Ustawą Deweloperską” Nasze relacje z klientami oparte są na partnerstwie, dlatego umowy deweloperskie zabezpieczają interesy obu stron.


Doradzimy i pomożemy w organizacji dokumentacji kredytowej.

Oferujemy bezpłatną i skuteczną pomoc poprzez naszego doradcę kredytowego przy wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem optymalnego kredytu hipotecznego, uwzględniającego indywidualną sytuację klienta .

Co robimy?

  • usługi budowlane – generalne wykonawstwo,
  • realizację obiektów jednorodzinnych , wielorodzinnych i usługowych
  • projektowanie inwestycji wraz z realizacją,
  • doradztwo techniczne i formalne na każdym etapie procesu inwestycyjnego,
  • kapitalne remonty, gruntowne modernizacje, przebudowy i adaptacje pomieszczeń i obiektów,
  • pełny zakres kompleksowych robót wykończeniowych,
  • wykonawstwo wszelkich instalacji budowlanych.

Zapraszamy do zapoznania się
z naszymi realizacjami

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na
wszystkie Państwa pytania.

PB InvestBud Sp. z o.o. SKA
ul. Głubczycka 6b/12
52-026 Wrocław

tel. +48 730 065 201

NIP: 899-274-37-01
REGON: 022129290

Wyrażam zgodę na przesłanie oferty oraz przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.
Osiedle
z duszą